Pronájem

PRONÁJEM A PŮJČOVNA NÁKLADNÍ TECHNIKY

Společnost AR car – CZ s.r.o. se specializuje na pronájem nákladních vozidel včetně přívěsů a návěsů. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem nákladních vozidel. Níže na této stránce naleznete akční nabídku vozidel. Nevybrali jste si? Přejděte do sekce „PRODEJ“, kde nalezente kompletní nabídku vozidel. Na kterékoliv vozidlo v naší nabídce Vám ochotně spočítáme kalkulaci. Časová flexibilita a osobní přístup při uzavírání smlouvy o pronájmu je u nás samozřejmostí. Navštivte naši půjčovnu a prohlédněte si pronajímané vozidlo ještě dnes.

Formy pronájmu

Krátkodobý pronájem – FULL SERVICE

Máte porouchané vozidlo, někdo do Vás naboural a potřebujete okamžitě náhradní vůz pro plynulý chod Vaší společnosti? Pokud ano, pak Vám nabízíme krátkodobý pronájem tahačů, návěsů a nákladních vozidel za zvýhodněné ceny. Splátka zahrnuje měsíční užívání vozidla, povinné ručení, havarijní pojištění, silniční daň a servis vozidla.

Pronájem s následným odkupem

Sháníte financování nákladních vozidel, které je maximálně přizpůsobeno Vašim potřebám? Využijte formu PRONÁJMU S NÁSLEDNÝM ODKUPEM. Po splnění všech podmínek pronájmu včetně doložení všech požadovaných dokumentů, nabízíme klientům možnost zvolit si vlastní výši akontace, délku pronájmu, popř. zůstatkovou cenu vozidla, na základě které je schopen ovlivnit výši měsíčních splátek. Splátka zahrnuje měsíční užívání vozidla, povinné ručení, havarijní pojištění a silniční daň.

Podrobnější informace o nabízených produktech Vám sdělíme na telefonním čísle +420 602 729 717 nebo na e-mailu: sajner@arcar.cz

Pronájem vozidel - Bc. Adam Šajner
+420 602 729 717, sajner@arcar.cz

Podmínky pronájmu

FYZICKÁ OSOBA – PODNIKATEL

Daňové přiznání za 2 poslední období
Výpis z živnostenského rejstříku
Osvědčení o registraci k DPH
Občanský průkaz

Právnická osoba

Daňové přiznání za 2 poslední období
Výpis z obchodního rejstříku
Osvědčení o registraci k DPH
Občanský průkaz

POKUD NEBUDE PŘI PODPISU SMLOUVY O PRONÁJMU PŘÍTOMEN JEDNATEL SPOLEČNOSTI, MUSÍ MÍT ZPLNOMOCNĚNÁ OSOBA ÚŘEDNĚ OVĚŘENOU PLNOU MOC K ZASTUPOVÁNÍ SPOLEČNOSTI. V DEN PŘEVZETÍ VOZIDLA MUSÍ BÝT UHRAZENA FINANČNÍ KAUCE A PRVNÍ SPLÁTKA PRONÁJMU.

Přidejte se na náš seznam e-mailové rozesílky

Zadejte Vaší e-mailovou adresu a již Vám nikdy neuniknou speciální nabídky a akce od naší společnosti.